Verča Kuňová a " její " šampony :-)

zveřejněno: 29.03.2013 | autor: Žaneta Zapletalová | rubrika: Články

Za ta léta, kdy se věnuji své profesi a kdy provozuji tyto webové stránky, jsem se setkala s několika prosbami, zda bych mohla práci některých lidí propagovat na svém webu. Velmi často jsem odmítala. Ne z důvodu, že bych nechtěla, aby ostatní ( ať v mém nebo jiném oboru ) , nebyli „ vidět „, ale z důvodu, že jsem si nebyla 100 % jistá. Jsem velmi zásadová a snažím se dělat svou práci poctivě a poctivě ji předávat dál. A to samé čekám od ostatních a ne vždy vidím, že jsou lidé na stejné vlně jako já.

S Verčou je to jinak. Známe se od koníků, ze světa , který je velmi kouzelný. I přestože jste skoro pořád špinaví a zaprášení od bahna, nám to nevadí. To co nám koníci vrací a co s nimi zažíváme za pocity, je nad všechny bahna světa a kdo jednou upřímně tento koníčkový svět „ ochutná „, zjistí, že už to bez něj nejde, že bez něj nemůže jít dál…

Dnes vám tedy představím Verunku Kuňovou, mou kamarádku, které si velmi vážím. Nejen pro její skvělý humor a lásku ke zvířátkům, ale právě i pro její poctivost a ochotu pomoct v každé situaci.

Vlasové výrobky Eqyss používám i já, celá naše rodina i všechny naše zvířátka. A všem nám prospívají. Nejednou se mě klientky zeptaly, co používám za šampon, že mi vlasy krásně voní a mám je nádherně zdravé a lesklé. A naše bíglata ? Ty se, při svých loveckých výletech, lesknou na dálku :-)

Vítejte………………….v krásném světě koníků i cvičení s Verčou kuňovou…

Ahoj Veru, jak dlouho se věnuješ koním ? Máš svého koníka a co spolu děláte ?

 

Věnuju se koníkům od 2 let, kdy jsem jezdila na oslíkovi a postupně jsem přesedlala na velkého koně. Takže je to už 23 let. V roce 2008 jsem dostala dárkem od maminky svého vysněného koníka - fríského koně. Přivezli mi kobylku Wietske Lois (nyní jí neřekneme jinak než "Fíbí") jako 9ti měsíční hříbátko, které v životě nevidělo ani ohlávku. Docela jsme si ty začátky užili, s divoškou :)) Teď už je to velká holka, která má za sebou mnoho úspěchů a řadí se mezi špičku chovných fríských klisen v ČR a SR. Nyní jezdíme rekreačně a chystáme se připustit legendárním hřebcem Jasper 366.

Jak ses dostala k vlasovým výrobkům, které prodáváš ?

Moje kobylka má velice dlouhou a hustou hřívu, o kterou je opravdu potřeba se důkladně starat, aby dál mohla zdravě růst. Hledala jsem něco, co by neničilo její krásnou hřívu a ba naopak jí důkladně hydratovalo, odpuzovalo špínu a zároveň neobsahovalo žádné silikony, ropné látky, alkohol (který vlas obalí, dusí se a následně se láme).. Tak jsem výrobky Eqyss vyzkoušela. Kdykoliv jsem kobylku koupala, každý se mě ptal, co to tak nádherně voní (vůně kokosu, manga, havajských květů Frangipani atd.). Vždy provoníme celou stáj. Jelikož produkty Eqyss nejen krásně voněly, ale každý viděl i ty perfektní výsledky, bylo o tyto produkty větší a větší zájem . Každý se mě ptal, jestli bych jim to také mohla sehnat. Tak jsem to zkusila a po usilovném půlročním vyjednávání nám byla udělena exkluzivita pro ČR, SR a další okolní evropské státy. Nyní pro velký zájem začínáme s velkoobchodem a s produkty se budou moct zákazníci setkat v chovatelských, jezdeckých potřebách, psích salonech a u veterinářů.

Který produkt je nejvyhledávanější a proč?

Nejoblíbenější produkt je Mega-Tek Rebuilder. Tento produkt se používá jako maska nebo kondicionér, po kterém vlas či srst zesílí a roste. Obsahuje velké množství keratinu. Výrobce uvádí, že za tři měsíce pravidelné aplikace, může vlas dorůst až 6 cm. Tento produkt, i přesto, že určen pro koně a domácí mazlíčky, je v USA velmi vyhledávaným produktem dokonce i u lidí po chemoterapii. Ale také i u lidí, kteří mají problém s růstem, poničenými, řidkými a dehydratovanými vlasy. V ČR jsem se setkala také s mnoha zájemci - právě pro tyto účely.

Mega-Tek Rebuilder se většinou kombinuje s šamponem Premier Botanical Shampoo, který vlas neuzavře a propustí účinky této masky.


Udržuješ se nějak v kondici?

Snažím se pravidelně cvičit, i když občas mi to časově nevychází kvůli koníkovi (ale i na tom se dá pěkně zpotit :)). Mám vypracovaný tréninkový plán a pokud vše vychází, tak chodím 2x týdně cvičit do fitness. Většinou cvičím s Bosu, Overballem atd. A pak jednou týdně mám Kardio. Velmi mě to baví a pokud cvičit nejdu, mám hned špatný pocit. V létě si chodím zaběhat s pejskem do parku.


Jaké máš ráda sporty, pokud sportuješ ?

Moje oblíbené sporty jsou pochopitelně jízda na koni, která je bohužel časově náročná a pak také squash, tenis, plavání, tanec (za mých mladých let jsem závodně tancovala rock "n" roll).


Je nutné udržovat si nějak extra kondičku a hlídat si jídelníček, pokud jezdíš na koni ?

Jídelníček si jako asi každý snažím hlídat, ale občas mám období, kdy se nehlídám a kachnu od maminky si dám. Pak vše doženu přísnou dietkou, kterou si sestavím sama, a když je krize (např. předsevzetí po Vánocích), přejdu na krabičkovou dietu :)

Používáš sama výrobky, které prodáváš ?

Musím říct, že výrobky sama používám a neskutečně mi to pomohlo. Jsem na vlasy velmi opatrná, hlavně od té doby, kdy mi v jednom prestižním pražském kadeřnictví spálila kadeřnice vlasy. Na spálených místech jsem měla místo vlasů umělou hmotu, která se lámala na dotek a popáleniny na hlavě. Musela mě ostříhat o 20 cm. Vlasy jsem měla v dezolátním stavu. Nemohla jsem si ani sama umýt hlavu. Nyní, i když si vlasy odbarvuji, vlasy jsou krásné, pevné a rostou další a další.


Podporují Tě v podnikání Tví blízcí ?

Mí blízcí mě 100% podporují a jsem jim za to velmi vděčná :)

Kde vznikl nápad, že by ses věnovala podnikání?

Tuto myšlenku jsem v sobě měla už dlouho, ale neměla jsem zkušenosti. Teď jsem do toho padla rovnýma nohama a vše si zařizuji sama. Musím říct, že mě to baví :)

Pokud vás Verunka svým vyprávěním zaujala a měli byste se chuť podívat na její webovky, tady je webová adresa :-) www.krasnahriva.cz

Krásné dny, a spoustu zdravé odvahy, vám všem přeje Žaneta Valentová :-)

 

 

 

 Bc. Žaneta Zapletalová

e-mail: zapletalovazanda@seznam.cz